Kanister 3L biały kryty (baniak, bańka) +nakrętka ⌀38

3,00 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 12 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 24 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 48 sztuk 35,00zł
Paleta DHL 336 sztuk 228,78zł
Transport firmowy 10 000 sztuk Wycena na telefon

Kanister plastikowy 3 litry biały z paskiem poziomu płynu (często nazywany również bańką / baniakiem 3L HDPE) - przeznaczony do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne. Baniak 3L  często używany jest również do składowania substancji chemicznych. 

Kanistry 3L HDPE białe z paskiem poziomu płynu odporne są na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu, czy też roztworów zasad oraz kwasów itp.

Opakowanie posiada trójkąt ostrzegawczy.
                                                                                                                                                  

Nakrętka ⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

2664 produkty/ów

Parametry

Wysokość
205mm
Szerokość
188mm
Głębokość
125mm
Waga
110g
Color
kryty z paskiem poziomu płynu
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.