Butelka 1,5L ODW transparentna + nakrętka ⌀38

2,50 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt

Butelka plastikowa 1,5 litr - przeznaczony do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne.   Często używana jest również do składowania substancji chemicznych. 

Opakowanie to  odporna jest na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu, czy też roztworów zasad oraz kwasów itp.

Posiada trójkąt ostrzegawczy i pasek poziomu płynu.

Nie posiada podziałki.                                                                                                                                                   

Nakrętka ⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

866 produkty/ów

Parametry

Wysokość
268cm
Szerokość
98mm
Waga
70g
Color
Transparentny
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.