Nakrętka 38mm plomba
  • Nakrętka 38mm plomba

Nakrętki ⌀38 z plombą czerwone, niebieskie, zielone, białe lub czarne

0,30 zł
Brutto
Kolor
  • White
  • Red
  • Black
  • Blue
  • Green
Ilość

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 450 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 900 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 1800 sztuk 35,00zł

  Nakrętki ⌀38 wyprodukowane z PP. posiadają wkładkę uszczelniającą z polietylenu spienionego. Elastyczna plomba zabezpiecza przed manipulacją i zapewnia zerwanie jej, przy pierwszym otwarciu. Dostępne  w kolorach : białych, czarnych, zielonych, niebieskich i czerwonych.                                   Na  zamówienie dysponujemy  nakrętkami bezpiecznymi ⌀38 pasującymi do naszych opakowań. Posiadają system zabezpieczający odkręcenie ich przez dzieci. Czas realizacji zamówienia 3 dni.

8178 produkty/ów

Parametry

Waga
8g
Wkładka
Polietylen spieniony

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.