Butelka 1L ODW transparentna + nakrętka ⌀38

2,20 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 35 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 70 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 140 sztuk 35,00zł
Paleta DHL 1120 sztuk 228,78zł
Transport firmowy 20 000 sztuk Wycena na telefon

Butelka plastikowa 1L ODW transparentna wyprodukowana z HDPE - przeznaczona jest do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne.     Często używana jest również do składowania substancji chemicznych. 

Opakowanie odporna jest na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu, czy też roztworów zasad oraz kwasów itp.

Posiada trójkąt ostrzegawczy.

Nie posiada podziałki poziomu płynu.                                                                                                                                                  

Nakrętka ⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

4700 produkty/ów

Parametry

Wysokość
233mm
Szerokość
87mm
Waga
45g-50g
Color
Transparentny
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.