Kanister 5L
  • Kanister 5L

Kanister 5L RWD + nakrętka ⌀38

3,00 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 9 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 18 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 36 sztuk 35,00zł
Paleta DHL 216 sztuk 228,78zł
Transport firmowy 5400 sztuk Wycena na telefon

Kanister plastikowy 5 litrów RWD (często nazywany również bańką / baniakiem 5L  HDPE) - przeznaczony do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne. Baniak 5L  często używany jest również do składowania substancji chemicznych. 

Kanistry 5L RWD  są wyprodukowane z  HDPE i odporne  na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu czy też roztworów zasad oraz kwasów itp.

Opakowanie posiada trójkąt ostrzegawczy  i podziałkę.                                                                                                                                                    

Nakrętka ⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

Parametry

Wysokość
310mm
Szerokość
220mm
Głębokość
113mm
Waga
230g
Color
Transparentny
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.