• Kanister 4L

Kanister 4L KC transparentny + nakrętka ⌀38

3,20 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 11 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 22 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 44 sztuk 35,00zł
Paleta DHL 264 sztuk 228,78zł
Transport firmowy 4 400 sztuk Wycena na telefon

Kanister plastikowy 4 litry (często nazywany również bańką / baniakiem 4L HDPE) - przeznaczony do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne. Baniak 4L  często używany jest również do składowania substancji chemicznych. 

Kanistry 4L  HDPE odporne są na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu, czy też roztworów zasad oraz kwasów itp.

Opakowanie posiada trójkąt ostrzegawczy .                                                                                                                                                      

Nakrętka ⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

Parametry

Wysokość
323mm
Szerokość
198mm
Głębokość
97mm
Waga
140g
Color
niebieski
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.