• Kanister 4L Lejek

Kanister 4L KC + nakrętka ⌀38 + lejek

3,60 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 11 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 22 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 44 sztuk 35,00zł
Paleta DHL 264 sztuk 228,78zł
Transport firmowy 4 400 sztuk Wycena na telefon

Kanister plastikowy 4L KC z lejkiem (często nazywany również bańką / baniakiem 4L z lejkiem HDPE) - przeznaczony do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne. Baniak 4L z lejkiem często używany jest również do składowania substancji chemicznych. 

Kanistry 4LKC z lejkiem HDPE odporne są na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu, czy też roztworów zasad oraz kwasów itp.

Opakowanie posiada trójkąt ostrzegawczy i nie posiada podziałki  .                                                                                                                                                    

Nakrętk⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

Parametry

Wysokość
323mm
Szerokość
198mm
Głębokość
97mm
Waga
150g
Color
Transparentny
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.