• Butelka 1000ml HDPE

Butelka 1L A transparentna + nakrętka ⌀38

2,30 zł
Brutto
Ilość

Wysyłka

Rodzaj wysyłki Ilość w transporcie Koszt
Kurier DHL 44 sztuk 25,00zł
Kurier DHL 88 sztuk 28,00zł
Kurier DHL 176 sztuk 35,00zł
Paleta DHL 1408 sztuk 228,78zł
Transport firmowy 20 000 sztuk Wycena na telefon

Butelka plastikowa 1 litr A  wyprodukowana jest z HDPE  - przeznaczona jest do przewozu wszelkich substancji, które nie zostały zakwalifikowane jako niebezpieczne.Wykorzystywana jest miedzy innymi w branży chemii gospodarczej i motoryzacyjnej. Często używana  również do składowania płynów.

Opakowanie odporne  na działanie różnych substancji chemicznych - w tym detergentów, acetonu, czy też roztworów zasad oraz kwasów.

Posiada trójkąt ostrzegawczy i podziałkę                                                                                                                            

Nakrętka ⌀38 z wkładką z polietylenu spienionego zapewnia szczelność opakowania.

2824 produkty/ów

Parametry

Wysokość
215mm
Szerokość
100mm
Głębokość
60mm
Waga
55g
Color
Transparentny
Rodzaj tworzywa
HDPE
Nakrętka
ø38

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.