poliszer-logo

Poli-Szer jest firmą produkującą opakowania z tworzyw sztucznych o pojemności do 5l. Naszą działalność założyliśmy w 1987roku, rozpoczynając produkcje butelek o pojemności do 500ml oraz nakrętek.ekanister-logo

eKanister powstał z myślą o kliencie detalicznym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo opakowania o litrażu 500ml - 5 litrów.

Korzystamy z usług kurierskich DHL, który oferuje bardzo atrakcyjne koszty dostawy - sprawdź.

Przy zakupach hurtowych ceny uzgadniamy indywidualnie w zależności od wagi produktu, koloru, ilości i transportu.

eKanister.pl - Sklep internetowy producenta kanistrów plastikowych i butelek HDPE

Wysoka jakość kanistrów plastikowych HDPE umożliwia przechowywanie i transport płynów: chemii gospodarczej, samochodowej, rolniczej, budowlanej, samochodowej, produktów kosmetycznych, środków czystości, środków do dezynfekcji, olei i innych płynów z wyjątkiem środków należących do grupy niebezpiecznych "Poli-Szer" jest producentem opakowań z Tworzyw sztucznych od 1983 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo kanistry i butelki o pojemnościach:

Polipropylen HDPE jest tworzywem wysokiej gęstości, co wpływa na dużą odporność wahań temperatur. Tworzywo to jest przeznaczone do recyklingu. Nakrętki z plombom i uszczelką z polietylenu spienionego zabezpieczają szczelność opakowań. Są one sprzedawane w komplecie z kanistrami lub butelkami. Dostępne kolory nakrętek φ38 : czarne, białe, czerwone, zielone, niebieskie lub φ28-niebieskie.